Kapet mat Gigi Hadid dhe Bradley Cooper

Kapet mat Gigi Hadid dhe Bradley Cooper. Një romancë e re ‘në ajër’? Modelja e njohur Gigi Hadid 28 vjeç dhe aktori Bradley Cooper 48 vjeç, shijuan një darkë surprizë në New York City, disa muaj pasi supermodelja i dha fund romancës së saj me yllin e The Hangover’, Leonardo DiCaprio, 48 vjeç.

Aktori u përpoq t’i shpëtonte syrit kurioz të paparacëve duke ulur kokën e duke u maskuar me kapelen e tij por më kot. Nga fotot duket qartë se është ai. Dyshja u shfaqën pranë njëri tjetrit, teksa më pas janë shoqëruar nga truprojat drejt makinës.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top