Kaos në Kuvend/ Deputetët e opozitës përmbysin karriget para foltores

Deputetët e opozitës janë futur me herët sot në Kuvendin e Shqipërisë dhe kanë shkaktuar kaos në sallën plenare.

Ata kanë marrë karriget ku ulen deputetët e PS-së dhe i kanë vendosur përmbys para foltores së parlamentit ku mbahet fjala. Ndërkohë, Garda ka ndërhyrë për t’iu paraprirë çdo situate. Kujtojmë se në seancën e kaluar pati përplasje fizike në Kuvend, duke sjellë përjashtimin nga seancat të 6 deputetëve.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top