Kanye West i rrëmben telefonin fotografes, pasi u pyet nëse gruaja e tij Bianca Censori ka ‘vullnet të lirë’ në marrëdhënien e tyre

Kanye West u përfshi në një grindje verbale që u bë fizike në Los Angeles të hënën kur u pyet se gruaja e tij Bianca Censori kishte ‘vullnet të lirë’ në marrëdhënien e tyre.


West, 46 vjeç, ishte në zonën e pranishme për të mbështetur artistin Charlie Wilson, 71 vjeç, teksa po shpërblehej me një yll në Hollywood Walk of Fame.

 

Pyetja që iu bë fotografit erdhi pasi një i brendshëm i tha ekskluzivisht DailyMail.com se artisti fitues i Grammy-it e ka ndaluar gruan e tij, 29 vjeçe, të përdorë rrjetet sociale për ta mbrojtur atë nga komentet negative, shkruan DailyMail.

 

Në incidentin e ditës të hënën, West, ish-bashkëshorti i Kim Kardashian, u kap nga kamera, teksa i hoqi një telefon nga dora një fotografes, e cila filloi një rresht pyetjesh që e mërziti atë.

‘Hej Kanye, si je, është mirë të të shoh, njerëzit duan të dinë nëse Bianca ka vullnetin e saj të lirë? Disa njerëz thonë se ju po e kontrolloni atë”, tha fotografi.

 

Në klipin e publikuar në TMZ, kamera shihej duke u larguar nga fokusi pasi West e kapi atë dhe e pyeti fotografin: “Mos hajde të më pyesësh petje pa kuptim.”

West, i cili ishte i veshur me një ansambël tërësisht të zi, duke përfshirë një maskë të plotë të fytyrës, e pyeti fotografin se përse bënin pyetje mosrespektuese për gruan e tij, në vend që ta pyesnin për çështje më të rëndësishme, të tilla si të drejtat prindërore që përfshijnë katër fëmijët e tij me ish-gruan Kardashian. /Telegrafi/

 

 

 

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top