‘Kam vendosur të ta jap ty çmimin e madh’: Luizi bën premtim, reagimi i Kiarës nuk pritej

Në një bisedë të zhvilluar ditën e djeshme mes Luizit dhe Kiarës në dhomën e ndenjes duket se janë bërë premtime të mëdha.

Me siguri Luizi ka thënë se çifti do të jetë në finale teksa këngëtari dëshiron që t’ja jap çmimin e madh të dashurës së tij.

Luizi: Tani unë dhe ti jemi në finale, që të dy dhe e fiton ti.

Kiara: Ç’pate Lui?

Luizi: Kam vendosur me ta dhënë ty, sepse të dua shumë për Zotin. E meriton.

Kiara: Po ik o Lui, ik.

 

Tjetër sukses, Dua Lipa do të luajë në një film thriller.

Më shumë se 900 milionë dollarë fitime, regjisorët për ‘Oppenheimer’: Tejkaloi pritshmëritë

Kanye West vijon të shkaktojë trazira në Itali

Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Rita Ora thotë ‘e bukur’ për Dua Lipën, entuziazmohet kur përmendet se janë shqiptare

Shakira flet për Pique: Ishte prioriteti im

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top