Juventus ankohej për golin, Lazio nxjerr videon me faullet e pa sinjalizuara: “Gëzuar Pashkën!”

Lazio i uron tifozët e tyre për festën e Pashkës, duke iu përgjigjur polemikave të arbitrave që u ngritën pas 2-1 ndaj Juventus. Në fakt, klubi bardhekaltër ka publikuar një lloj përmbledhjeje të klipeve nga ndeshja e djeshme. Një video ku shfaqen situata në të cilat Lazio nuk është ndjerë e mbrojtur nga arbitri Di Bello.

Në klip shihet në mënyrë të veçantë një hyrje e fortë ndaj Zaccagni dhe një prekje me dorë nga Cuadrado. Pastaj është ndërhyrja e Locatelli ndaj Immobile. Dje tekniku Sarri kishte thënë se këto dy situata meritonin kartonin e kuq. Pastaj natyrisht ishte edhe kontakti Alex Sandro-Milinkovic- Savic, që çoi në golin e avantazhit 1-0.

 

“Më ka vrarë e shkatërruar, gjithçka erdhi nga ndeshja me Bylis”: pa kontratë, Shehi lajmëron largimin

Paratë e sheikëve mund të mos e kenë bindur Benzema të largohet nga Real: “Mos besoni atë që lexohet në Web”

Luciano Spalletti ‘i driblon’ të gjithë: timonieri i Napolit është Trajneri i Vitit në Serie A

Uefa e nervozuar me FIGC për sanksionet “e pakta”: Nyon donte që Juventus të përjashtohej nga Europa

‘Adieu Messi’, Galtier konfirmon largimin: “Me Clermont ndeshja e fundit e tij me Psg”

Video/ Mourinho tërbim e zhgënjim: flak medaljen në tribunë pastaj ofendon arbitrin Taylor në parking

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top