Justin Bieber nderohet me një statujë të re dylli

Për nder të ditëlindjes së tij të 30-të, Justin Bieber u nderua me një figurë të re dylli, të zbuluar nga Madame Tussauds.

Statuja e Bieber-it me përmasa reale, e cila tani është e ekspozuar në vendndodhjen e muzeut në Hollywood, Kaliforni, përfshin disa detajw si tatuazhet e tij në qafë dhe të njëjtën xhaketë dhe veshje që ai vesh në videoklipin e tij për “Peaches”.

Për të festuar këtë rast, Madame Tussauds organizoi një festë ditëlindjeje si për Bieber- e vërtetë, ashtu edhe për Bieber-in e rremë, duke i ftuar fansat të ndalojnë për kënaqësi, selfie dhe muzikë në Hollywood.

Figura e re prej dylli është vetëm një nga shumë që Madame Tussauds ka krijuar në nder të tij gjatë viteve. Sipas faqes së internetit të muzeut, ka pasur figura dylli të modeluara sipas artistit të ekspozuara në muzetë e tij në mbarë botën, në qytete duke përfshirë Las Vegas, Nju Jork dhe Londër.

Teksa mbushi 30 vjeç, miqtë dhe familja e Justin e kanë festuar me postime të ëmbla në rrjetet sociale. Të premten, gruaja Hailey Bieber i uroi burrit të saj ditëlindjen në Instagram duke publikuar disa foto të çiftit së bashku. “30!!!!!!!????!!??????!!!! “. Gëzuar ditëlindjen… dashuria e jetës sime.”

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top