Justin Bieber: Jam mirënjohës që nuk përfundova me atë që doja

Fansat dukej se besonin se Justin Bieber përmendi ish-in e tij, Selena Gomez, mes grindjes së saj në internet me gruan e tij, Hailey Bieber.

Gjatë fundjavës, u shfaqën foto të një karte që të pranishmit në ditëlindjen e 29-të të Justin-it morën me një mbishkrim ku shkruhej; “Jam shumë mirënjohës që nuk përfundova me atë që mendoja se doja”. Megjithatë, një burim tregoi ekskluzivisht Page Six se karta ishte në fakt një dhuratë e dhënë Justin-it. Burimi shtoi se mbishkrimi nuk ka të bëjë me dramën mes Hailey dhe Gomez. “Nuk është ajo që njerëzit duan që të jetë përreth,” tha burimi.

Fotot që qarkullonin fillimisht nxitën zemërimin e disa përdoruesve të rrjetit, të cilët besonin se mbishkrimi ishte një goditje e drejtpërdrejtë ndaj Selena. “Shumë i papjekur , duhet të ketë një kartë me gdhendje për t’i kujtuar atij se ai nuk e do atë! Por ai e do Selenan!” shkroi një person në Facebook. “Pse Hailey dhe Justin janë kaq të fiksuar pas ndarjes së Selenës? Çifti i martuar definitivisht NUK janë aq të lumtur sa pretendojnë, nëse vazhdojnë të përmendin ishin e tij ish-it të tij ”, ka shkruar një person i dytë. “Duket se ai është rritur kurrë . Ende një djalë i papjekur, me të vërtetë mendoj se Selena ishte me fat që u largua,” komentoi një i tretë.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top