Julia Fox: Kim ndikoi në ndarjen time me Kanye

Kim Kardashian dyshohet se ka luajtur një rol në prishjen e marrëdhënies së ish-bashkëshortit të saj me Julia Fox në shkurt 2022.

Fox pohoi në kujtimet e saj “Down the Drain”, që doli në dyqane më 10 tetor, se Kardashian u përmend gjatë telefonatës së saj të fundit me West.

“Ai më thotë se kishte patur një bisedë të mirë me ish-gruan e ti dhe ajo i kishte zbuluar shumë informacione për mua”, pretendoi modelja.

Reperi më pas i tha Fox se ai “nuk e dinte se ajo ishte një e varur nga droga. Aktorja, e cila përshkroi varësinë e saj ndaj her0inës në libër, u përgjigj: “Të kam treguar! Ndoshta nëse do më kishe dëgjuar më shumë.

Fox kujtoi se “bërtiti” në këtë pikë, duke pretenduar se West ia ktheu: “Ti më turpërove”.

Ajo shkroi, “Unë nuk doja që ai të më dëgjonte duke qarë atë, kështu që e mbylla telefonin dhe i thashë publicistit tim të informonte shtypin që n e nuk ishim më bashkë.”

Personaliteti Hulu ishte në mes të divorcit nga West në atë kohë, me ish-çiftin që zgjidhi ndarjen e tyre në nëntor 2022.

Ndërsa Kim nuk e adresoi kurrë publikisht lidhjen jetëshkurtër të West dhe Fox-it ashtu siç ndodhi, një burim i tha Page Six në janar 2022 se ajo “vlerësonte” faktin që Fox ishte një fanse e saj.

“Ajo … do ta preferonte më shumë atë në vend të dikujt që është negative,” tha burimi i brendshëm në atë kohë.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top