Julia Fox: Kanye më ktheu kundër Kim

Julia Fox tha se ish-i i saj Kanye West e ktheu kundër Kim Kardashiam gjatë marrëdhënies së tyre.

“Unë me të vërtetë mendoja se po e ndihmoja pas divorcit me Kim,” tha modelja për Los Angeles Times. “Por mësova shumë shpejt se po më kthente kundër saj ,” shtoi ajo. “Unë thjesht u ndjeva si kukulla e tij e vogël.”

Fox, 33, dhe West, 46, u panë për herë të parë duke kaluar kohë së bashku natën e Vitit të Ri në Miami në vitin 2021 – 10 muaj pasi Kardashian paraqiti kërkesën për divorc nga themeluesi i Yeezy. Dyshja më pas bënë debutimin e tyre në tapetin e kuq me veshje të njëjta në shfaqjen e modës Kenzo Vjeshtë/Dimër 2022/2023 si pjesë e Javës së Modës në Paris në Paris.

Në shkurt 2022, Ye ndihmoi Fox-in të festonte ditëlindjen e saj të 32-të në restorantin Lucien të New York City, ku ai i dhuroi aktores – dhe pesë miqve të saj – çanta Hermés Birkin. Në fund të muajit ata i dhanë fund lidhjes.

“Julia dhe Kanye mbeten miq dhe bashkëpunëtorë të mirë, por ata nuk janë më bashkë”, tha përfaqësuesi i saj për Page Six në atë kohë.

Aktorja e “No Sudden Move” më vonë zbuloi se ishte në lidhje me fituesin e Grammy vetëm për ta “larguar atë nga çështja e Kim”.

“Ndoshta, “Ndoshta mund ta shpërqendroj atë, thjesht ta bëj që të më pëlqejë”, tha ajo në një TikTok të nëntorit 2022. “Dhe e dija nëse dikush mund ta bëjë këtë, jam unë sepse kur e vendos mendjen për diçka, e bëj atë.”

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top