Jori merr sfidën e vështirë në Big Brother

Jori u vendos përballë një loje. Ajo kishte në dorë të rriste çmimin e madh, i cili për momentin është 62 mijë e 400 euro. Ndërsa Elvisi, kishte rolin e motivuesit.

Jori duhet të gjente se çfarë produkti do i biente në kokë dhe nëse e gjente përgjigjen e saktë, në çmimim e madh do rriteshin 1000 mijë euro.

Ajo i gjeti të gjitha produktet për pasojë, çmimi u rrit me 9 mijë euro.

Në total, banorët kanë në dispozicion, 71 mijë e 400 euro.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top