Jennifer Lopez kritikohet për brandin e saj të pijeve

Nuk ka të bëjë vetëm me Ben Affleck, por fansat e saj nuk janë shumë të lumtur për projektin e ri që Jennifer Lopez ka lançuar dhe që ka shkaktuar shumë polemika dhe komente kundër tij.

Jennifer Lopez lançoi linjën e saj të koktejve, ndërsa Ben kishte probleme me alk00lin. Sipas informacioneve në faqen e internetit Delola, këngëtarja ka bashkëpunuar në zhvillimin e shijeve me Lynnette Marrero. Postimi i publikuar në fillim të kësaj jave në Instagram i ka kaluar tashmë 500 mijë pëlqimet, megjithatë ajo që po merr më shumë vëmendje janë reagimet që shprehin mjaft refuzim nga fansat për arsyen që e shtyu JLo të mbështeste një projekt të pijeve alkoolike.

“Oh wow. Kjo është zhgënjyese”, “Pse të mos krijoni një markë joalkoolike [sidomos] duke pasur parasysh që keni folur hapur për efektet negative të alkoolit dhe nuk pini vetë?” ose “Nuk ka kuptim, ajo nuk pi!” ishin disa nga komentet e ndjekësve të Lopez-it, që nuk e miratonin këtë projekt.

Nga ana e saj, JLo komentoi në një deklaratë se ky projekt kishte filluar dy vite më parë me Kent Austin dhe Jenna Fagnan, dhe menaxherin dhe partnerin e saj Benny Medina. Përveç kësaj, bashkëshortja e Ben Affleck shtoi në një intervistë për ‘People’ se “meqë jam bërë më pak e përkushtuar ndaj punës, kam vendosur të shijoj më shumë jetën. Ishte diçka që doja shumë ta bëja.

Tom Holland zbulon nëse do rikthehet si Spider Man

Brad Pitt sulmon Angelina Jolie: Donte të më dëmtonte

Princ William, së shpejti bashkëpunim me Youtube

Rezidenca e re e Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Kim Kardashian, në një lidhje të re dashurie

Elon Musk rifiton statusin si njeriu më i pasur në botë

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top