Jennifer Lopez kritikohet për brandin e saj të pijeve

Nuk ka të bëjë vetëm me Ben Affleck, por fansat e saj nuk janë shumë të lumtur për projektin e ri që Jennifer Lopez ka lançuar dhe që ka shkaktuar shumë polemika dhe komente kundër tij.

Jennifer Lopez lançoi linjën e saj të koktejve, ndërsa Ben kishte probleme me alk00lin. Sipas informacioneve në faqen e internetit Delola, këngëtarja ka bashkëpunuar në zhvillimin e shijeve me Lynnette Marrero. Postimi i publikuar në fillim të kësaj jave në Instagram i ka kaluar tashmë 500 mijë pëlqimet, megjithatë ajo që po merr më shumë vëmendje janë reagimet që shprehin mjaft refuzim nga fansat për arsyen që e shtyu JLo të mbështeste një projekt të pijeve alkoolike.

“Oh wow. Kjo është zhgënjyese”, “Pse të mos krijoni një markë joalkoolike [sidomos] duke pasur parasysh që keni folur hapur për efektet negative të alkoolit dhe nuk pini vetë?” ose “Nuk ka kuptim, ajo nuk pi!” ishin disa nga komentet e ndjekësve të Lopez-it, që nuk e miratonin këtë projekt.

Nga ana e saj, JLo komentoi në një deklaratë se ky projekt kishte filluar dy vite më parë me Kent Austin dhe Jenna Fagnan, dhe menaxherin dhe partnerin e saj Benny Medina. Përveç kësaj, bashkëshortja e Ben Affleck shtoi në një intervistë për ‘People’ se “meqë jam bërë më pak e përkushtuar ndaj punës, kam vendosur të shijoj më shumë jetën. Ishte diçka që doja shumë ta bëja.

Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Rita Ora thotë ‘e bukur’ për Dua Lipën, entuziazmohet kur përmendet se janë shqiptare

Shakira flet për Pique: Ishte prioriteti im

Zbulohet data e publikimit të “La Casa de Papel”

Kim K në një romancë dashurie me futbollistin

Britney Spears: Njerëzit nuk e dinë të vërtetën

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top