Ilir Beqaj merr dosjen hetimore të Sterilizimit, del me valixhe e kuti nga zyrat e SPAK

Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është parë ditën e sotme të dal nga zyrat e Prokurorisë së Posaçme me valixhe dhe me kuti me dokumenta.

Nga foto e siguruar, shihet Beqaj i shoqëruar nga avokati i tij, teksa del me aktet hetimore të dosjes së sterilizimit.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top