Hetimi ndaj ish-kryeministrit, GJKKO dërgon në Kuvend një tjetër letër për Berishën

Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka dërguar një tjetër letër në Kuvend për kryedemokratin Sali Berisha. Kjo letër, vjen pak para dërgimit të komunikimit të parë.

Letra e dytë ka si objekt njoftimin e Kuvendit për “konstatimin e humbjes së fuqisë së masave shtrënguese”.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top