Heidi reagon për herë të parë pas fitores së Eglës

Heidi Baci prej mbarimit të BBV 3 nuk është bërë e gjallë në rrjetet sociale.

Dhe sot ajo na e zbuloi arsyen. Për shkak të një problemi që kam me sytë, kam qëndruar larg, thotë Heidi, në një video në Instastory, ndërsa i falënderon të gjithë për mbështetje.

“Doja t’ju falënderoja të gjithëve për mbështetjen, e vlerësoj shumë. Këto ditë kam pasur ca probleme shëndetësore me sytë ndaj nuk kam postuar gjë. I kam pak të rënduar sytë, ndonjë infeksion, stresi nuk e di. Por kjo është arsyeja”.

“Doja t’ju falënderoja të gjithëve. Ju dua shumë. Zhdukja ime është vetëm shëndetësore. Sa të marr vetën do jem më prezente. Ju puth shumë, faleminderit për të gjitha! E vlerësoj shumë!”, thotë Heidi.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top