Hailey Bieber shfaqet në publik pa Justin pas aludimeve për ndarje

Hailey Bieber u fotografua pa bashkëshortin e saj Justin Bieber teksa mori pjesë në një festë para Oscars.

Modelja iu bashkua miqve të saj Zoe Kravitz dhe Channing Tatum për festën Oscars YSL në Los Feliz, Kaliforni. Nata ishte e dyta për Hailey, Zoe dhe Channing, pasi ata morën pjesë në festën e prezantimit të librit të ri të Margot Robbie dhe stilistit Andrew Mukamal, Barbie: The World Tour natën e kaluar. Daljet vijnë pasi Hailey hodhi poshtë teoritë që po qarkullonin në TikTok për gjendjen e martesës së saj me Justin.

Duke shkruar në Instastoryn e saj në vetëm disa ditë pasi babai i saj, Stephen Baldwin, thuhet se e mërziti duke kërkuar nga fansat lutje për çiftin, Hailey dukej se ishte mjaftuar me thashethemet. Ajo postoi: “Historitë dhe ‘artikujt e verbër’ të vazhdueshëm që shoh në TikTok janë 100% të gabuara. Të krijuara nga ajri… vijnë nga vendi i iluzioneve.”

Modelja më pas kërkoi falje që zhgënjeu këdo me të vërtetën duke shtuar: “Kështu që unë e di se mund të jetë argëtuese të ushqehesh me këto histori, por vetëm dije se ato janë gjithmonë false.“

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top