Grushti në Kuvend/ Deputeti Bledion Nallbati paraqitet në SPAK

Deputeti i PD Bledion Nallbati është paraqitur sot në SPAK, në lidhje me incidentin e regjistruar në seancën e së hënës së kaluar ku ai goditi kolegun e tij Vullnet Sina.

Nallbati pritet të japë shpjegime për përplasjen me deputetin e PS, në seancën e 30 tetorit.

Sakaq Sina ka qenë ditën e premte në SPAK, ku ka dhënë edhe shpjegimet e tij. Rikujtojmë se si PS dhe PD kanë kallëzuar njëra tjerën, në lidhje me përplasjen fizike.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top