Goditet me grushte avokati i ish-kryeministrit Sali Berisha

Goditet me grushte avokati i ish-kryeministrit Sali Berisha, Sokol Mëngjesi. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në zonën e ish-Bllokut në Tiranë.

Policia bën me dije se Mëngjesi është dërguar menjëherë në spital për dhënien e ndihmës mjekësore dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Po ashtu mësohet se gjendja e tij shëndetësore është normale.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top