Gjyqi i PD-së/ Rama: Në zgjedhje do hyjnë të gjithë si “Çeço”

Kufizoni ambjentet tuaja te jashtme , me piston automatike  gjysem automatike  dhe fiks . Kaks ju ofron pistonat me cilesore  dhe cmimet me konkuruse ne treg . Ne I pershtatemi kerkesave tuaja persa i perket gjatesise dhe diametrit te pistonave . Per me shume na kontaktoni ne numrin 068 20 55 837.

 

 

Nese po kerkoni nje zgjidhje innovative dhe nje system te sigurt parkimi , zgjidhja juaj e vetme eshte sistemi automatik  i   parkimit   youpark  ne kaks. Sistemin e parkimit me bilete hyrje dalje ose me abone mund ta instaloni ne supermarkete , hotele , qendra tregtare , spitale  pika turistike ,  e shume te tjera . Pagesa mund te behet me operator  ose ne menyre automatike . Sigurojuni klienteve komoditet dhe vetes tuaj siguri vetem me Kaks . Per me shume na kontaktoni ne numrin : 068 20 55 837.

 

Nese deshironi qe hoteli juaj te beje diferencen nga hotelet e tjera padyshim qe ju duhet te instaloni  bravat me karted dhe aksesoret e nevojshem qe kaks ju ofron . Bravat me karte punojne me software dhe me bateri. Sistemi yne smart I perbere nga kuadri elektrik dhe kontaktet manjetike do ju ofrojne komoditetin te kurseni energjine elektrike deri ne 40 % dhe te kontrolloni sistemin elektrik dhe te kondicionimit  vetem me ane te kartes tuaj .Gjithcka realizohet ne Kaks dhe per me teper skuadra jone ofron programinin dhe instalimin e bravave dhe te gjithe aksesoreve te tjere kudo qe ju ndodheni . Numri yne I kontaktit : 068 20 55 837

 

 

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top