Gazetarja bën parashikimin: Ja kush del nga BBV

Olta-Kiara dhe Kristi-Qetësori janë dy çiftet për të cilët publiku duhet të votojë dhe të zgjedhë se kë do të çojë në nominim kokë më kokë të martën.

Në lidhje me këtë ka reaguar dhe gazetarja Aluona Musta, e cila ishte e ftuar në ‘Fun Club’.

Ajo ka thënë se sipas saj dyshja më pak e preferuar e nominimit, do të jetë Kiara-Olta dhe do të jetë Kiara ajo që do të largohet.

Ajo shprehet se publiku do ta shohë Luizin të luaj pa pasur Kiarën brenda shtëpisë.

Arnold Schwarzenegger flet për lidhjen jashtëmartesore

Princ Harry: Mediat dëmtuan lidhjet e mia

Dua Lipa flet për fëmijërinë e saj në Uk dhe Kosovë

Cilat shenja japin puthjet më të mira

Bebe Rexha reagon sërish ndaj kritikave për peshën e saj

Reagimi i Taynas kur ia hedhin të brendshmet në skenë gjatë koncertit

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top