Gazetari i famshmëm amerikan: Presidenti Biden nuk mund të shërbej edhe një mandat

Gazetari i ABC News George Stephanopoulos i njohur si mbështetës i demokratëve ka pranuar se ai nuk beson që presidenti Biden mund të shërbej edhe për një mandat vetëm disa dit pasi e intervistoi vetë presidentin pas paraqitjes së dobët në debat ndaj Trumpit.
TMZ ka inçizuar teksa një person në rrugë në Manhattan kur e ka pyetur Stephanopoulos mbi garën presidenciale.

Personi privat e ka pyetur ” A mendoni se Biden duhet të tërhiqet ? Ju keni folur me të kohët e fundit më shumë se të tjerët”, raporton The New York Post.

Pyetje të cilës moderatori i “Good Morning America” dhe “This Week” u përgjigj “Nuk mendoj se ai mund të shërbej edhe katër vite”.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top