‘Futu në banjo, mos të të shoh më’: Çfarë po ndodh mes Luizit dhe Kiarës

Duket se çifti Kiara dhe Luiz, po kalojnë një krizë në marrëdhënien e tyre. Pas Prime-t të kaluar, Kiara dhe pas komenteve që dëgjoi nga ish banorët që ishin në studio, duket se është penduar për hyrjen e saj në shtëpi.

Ajo i ka kërkuar Luizit që të mos dyshojë tek ajo.

Luizi: Ose futu në banjo mos të të shoh duke qa.

Kiara: Për këtë arsye unë po pendohem shumë që hyra, se më duket se, qëllimi ishte i mirë, por po del për keq. Ty të shoh se të bëri përshtypje Jona, të bëri përshtypje kjo gjë…dhe me të drejtë. Mua më vret, se ti duhet të kesh besim te unë.

Luizi: Kush tha se s’kam?

Kiara: Dua që ta kesh të plotë.

 

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top