Fushata zgjedhore/ Alibeaj mbledh grupin parlamentar, vetëm 10 deputetë të pranishëm

Kryetari i komanduar i PD Enkelejd Alibeaj ka mbledhur sot grupit parlamentar. Mësohet se në fokus të mbledhjes do të jetë fushata elektorale per zgjedhjet e 14 majit.

I pranishëm në mbledhje është dhe kandidati i PD për bashkinë e Tiranës Roland Bejko. Ndërkaq, bëhet me dije se deputetët e pranishëm në mbledhje janë:

Enkelejd Alibeaj
Gazment Bardhi
Arbi Agalliu
Lefter Gështenja
Andia Ulliri
Flutura Açka
Merita Bakiu
Eralda Tase Bano
Selaudin Jakupllari
Zheni Gjergji

Saimir Tahiri do të jetë i lirë të lëvizë nga shtëpia

Lirimi i Tahirit/ avokati: Plotësoi 5 kushte për t’u liruar, bashkëshortja e tij ka kriza shëndetësore

Berisha zbulon sloganin e ri/ “Pa zgjedhje të lira, nuk ka zgjidhje”

Nga problemet shëndetësore të gruas te kujdesi për fëmijët, çfarë e nxorri Tahirin nga qelia

Arsyeja/ Pse u lirua nga qelia Saimir Tahiri?

1 orë në SPAK/ Noka: Do më shihni shpesh në këto dyer

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top