Foto/ Zjarr e tym në pallatin në Tiranë, rrezikon të digjet pallati pranë

Një apartament është përfshirë nga flakët ditën e sotme. Mesohet se ngjarja ka ndodhur pranë zonës se njohur “Nisharak”, ku ka rënë zjarr në katin e tetë të pallatit.

Tymi i zi ka pushtuar të gjithë zonën ndërsa mësohet se banorët që banojnë në këtë pallat kanë dalë jashtë.

Basha pret delegacionin nga Ukraina, “harron” bluzën si Zelensky

Euro zbret pranë kufirit të 106 lekëve, prek nivelin më të ulët në një muaj ndaj Lekut

Turizmi, hotelet po i rrisin të ardhurat më shpejt se restorantet

Balla i përgjigjet Berishës: Prokuroria dhe Gjykata konfirmuan numrat e Policisë

Berisha shigjeton Alibeajn “Do votojë rritjen e rrogës së bashkëshortes”

Korreshi shkon në Kuvend me bukë misri dhe kos

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top