Foto/ Ori Nebiaj braktis Bardhin, i bashkohet Bashës

Deputetja Ori Nebiaj duket se ka braktisur Gazment Bardhin dhe ka vendosur që t’i bashkohet Lulzim Bashës.

Në pamjet e siguruara Nebiaj shihet mes demokratëve dhe është bërë pjesë e Kuvendit Kombëtar.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top