FOTO/ Mbappé: “Keni ndonjë ide për një maskë?”. E rrjetet social çmendin fantazinë

“A keni ndonjë ide për një maskë?”: kështu ka pyetur Kylian Mbappé në X, pas thyerjes së hundës, në një kontrast loje me Danso kundër Austrisë. E ndjekësit e tij nuk u kursyen: shumë ide zbavitëse, që nga breshka “klasike” ninja, me të cilën shpesh është krahasuar për ngjashmërinë e pamjes, te ato më “politike” të Macron dhe Le Pen, duke pasur parasysh deklaratat e tij të fundit për zgjedhjet franceze.

 

DANSO: “MË VJEN VËRTETË SHUMË KEQ”

Pas përplasjes me Mbappé që i kushtoi francezit një thyerje hunde, Kevin Danso i kushtoi disa fjalë sulmuesit që u largua nga fusha me fytyrë të përgjakur për shkak të goditjes që mori. “Më vjen keq që Kylian Mbappé u dëmtua gjatë duelit tonë – deklaroi mbrojtësi austriak pas ndeshjes -. I uroj një shërim të mirë dhe shpresoj që ai të gjejë përsëri vendin e tij në fushë së shpejti”.

    

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top