FOTO: Ish-missi fillon pushimet, vëmendjen e marrin pozat sensuale

  Adrola Dushi, është njëra nga femrat më të komentuar në mediat rozë.

  Që kur u shpall më e bukura e Shqipërisë, asaj iu hapën dyert e suksesit përtej kufijve shqiptar.

  Jeta e saj profesionale është mes Shqipërisë dhe Amerikës, vend në të cilin ajo punon dhe jeton me familjen dhe djalin e saj.

  Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se ka nisur pushimet teksa u shfaq tejet provokuese me bikini duke treguar format e jashtëzakonshme.

   

       

     

  Play Video
  Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
  Scroll to Top