Forcat ruse vazhdojnë sulmet, dy të vrarë nga bombardimet në Mykolaiv

Një burrë dhe një grua rreth të 40-tave janë vrarë nga bombardimet ruse në Mykolaiv, sipas një njoftimi të guvernatorit rajonal.

Një shtatë vjeçar u dërgua në spital dhe dy persona të tjerë u plagosën gjatë sulmit, tha Vitaliy Kim në Telegram

Sulmi ndodhi në fshatin Kutsurub.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top