“Forca djema, unë jam me ju!” Kumbulla nuk luan që në maj, por e do kombëtaren në Europian

I dëmtuar rëndë në ndeshjen Roma-Milan, qendërmbrojtësi i Romës Marash Kumbulla nuk luan në fushat e blerta që në muajin maj e megjithatë me zemër e shpirt është në fushë. Aty, në qendër të mbrojtes, kundër Çekisë. Lojtari është në fazë rikuperimi pas ndërhyrjes që pati në gju, por kjo nuk e ka penguar t’i urojë fat të mbarë shokëve të tij të skuadrës. Me një histori në Instagram, Kumbulla ka përcjellë mesazhin: “Forca djema, unë jam me ju!”

 

23-vjeçari ka humbur dy takimet e muajit qershor kundër Moldavisë dhe transfertën me Ishujt Faroe. Kumbulla nuk arriti të ishte gati as për ndeshjen në Pragë ndaj Çekisë në shtator e mungoi edhe në fitoren me Poloninë tre ditë më pas.

 

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top