Fenomeni ‘Luiz’, Olta Gixhari me ironi: Duhet të ngrihet një lapidar për të në çdo lagje

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP, Olta Gixhari, ka dhënë së fundmi një intervistë për “Më lër të flas”.

Aktorja e njohur ka ironizuar me famën që ka marrë Luizi gjatë qëndrimit në Big Brother VIP.

E ftuar te vëllezërit Veshaj, ajo ironizoi duke thënë se përse nuk i ngrenë një lapidar.

Olta: Ngrijini more një lapidar, ngrijini Luizit një lapidar, duhet të ngrihet një lapidar për Luizin në çdo lagje.

Romeo: Ti mund ta kesh inat sa të duash ai është më i mirë se ty.

Olta: As vetë se besove këtë që the.

Donald: Do doja të ndalesha pak edhe në diçka që ti i thoje Luizit që i thoje, ‘kë ka këtu brenda ky o vëlla’. Më kë e kishe dhe pse me Eduart Grishajn.

Olta: Aty ngaqë janë shkodranë dhe janë shokë dhe e mbronte.

Duhet theksuar që Olta vendosi të dalë të shtunën nga shtëpia më e famshme në BBVA, duke lënë përgjysmë garën dhe çmimin e madh.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top