Ermiona përjashtohet nga ‘Big Brother VIP Albania’

Mbrëmë “Zarfi i zi”, dha ultimatum ndaj banorëve.

Secili banorë që ofendon apo thyen rregullat skualifikohet menjëherë.

Ermiona është përjashtuar sot pasi ajo ka thyer rregullat duke ofenduar.

 

ADVERTISING

“Vëllai i Madh, mbrëmë u ka njoftuar për ultimatimunin ndaj ofendimeve, apo thyerjeve rregullash, kështu Ermiona pas disa ofendimeve që ka bërë pas natës së mbrëmshme ajo është skualifikuar nga loja, dhe nominimi për këtë javë nuk do të mbahet”, thuhej në zarfin e ri.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top