Emrat/ Mblidhet Grupi Parlamentar, disa deputetë demokratë nuk do të mund të marrin pjesë

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike Gazment Bardhi, ka lajmëruar se sot do të zhvillohet mbledhja e grupit.

Bëhet me dije se disa nga deputetët demokratët nuk do të mund të marrin pjesë në mbledhje pas penalizimeve të vendosura nga Kuvendi, për protestën e organizuar nga deputetët opozitarë gjatë javës së shkuar.

Deputetët që nuk do të do të jenë pjesëmarrës janë Saimir Korreshi, Elda Hoti, Lindita Metaliaj, Ervin Salianji, Petrit Doda dhe Edmond Spaho.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top