(Emrat) Kaos në Kuvend/ Përjashtohen 27 deputetë të partisë demokratike

27 deputetë, të partisë demokratike janë përjashtuar, ndaj të cilëve pritet të merret masë disiplinore pasi shkaktuan kaos dhe pamundësuan zhvillimin e seancës së sotme në Kuvend.

Në këto momente është mbledhur dhe Komisioni i Etikës, i cili pritet të ndëshkojë sjelljet e ligjvënësve.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top