Efit nuk i del e keqja me Dean: Do bëjmë gati valixhet e tua

Efit nuk i ka dalë e keqja me Dean, pasi ishte kjo e fundit që e çoi në nominim me Kiarën dhe Luizin.

Asokohe konkurrentja u largua nga shtëpia, mirëpo mbrëmjen e djeshme u rikthye sërish dhe duket se do bëjë çmos që ta nxjerrë Dean jashtë.

Këtë ajo ia ka thënë në sy Deas gjatë darkës.

Efi: Unë do fle me Dean dhe avash avash do e spostoj.

Dea: Do të të spostoj unë para prapë.

Efi: Ti të nisësh valixhet që nesër, se sot jam e qeshur, po nesër do bëjmë gati valixhet e tua.

Tom Holland zbulon nëse do rikthehet si Spider Man

Brad Pitt sulmon Angelina Jolie: Donte të më dëmtonte

Princ William, së shpejti bashkëpunim me Youtube

Rezidenca e re e Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Kim Kardashian, në një lidhje të re dashurie

Elon Musk rifiton statusin si njeriu më i pasur në botë

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top