Efi e ‘zhgënjyer’ nga Kiara: Nëse s’jam unë, dua të shoh Bledin në finale

Rikthimi i ish banorëve në “Big Brother VIP Albania”, kanë trazuar ujërat brenda shtëpisë.

Miqësitë e dikurshme nuk janë të njëjta, dhe ato kanë marrë kahje tjetër.

Bëhet fjalë për Luizin dhe Kiarën drejt Efit.

Efi po e ndjenë ftohjen e Luizit, teksa për Kiarën mendon se ka ndryshuar shumë.

Madje, ajo nuk do që ajo të shkojë në finale.

Efi u shpreh se nëse nuk do të shkojë ajo, do të donte të shkojë Bledi.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top