Efi e ‘zhgënjyer’ nga Kiara: Nëse s’jam unë, dua të shoh Bledin në finale

Rikthimi i ish banorëve në “Big Brother VIP Albania”, kanë trazuar ujërat brenda shtëpisë.

Miqësitë e dikurshme nuk janë të njëjta, dhe ato kanë marrë kahje tjetër.

Bëhet fjalë për Luizin dhe Kiarën drejt Efit.

Efi po e ndjenë ftohjen e Luizit, teksa për Kiarën mendon se ka ndryshuar shumë.

Madje, ajo nuk do që ajo të shkojë në finale.

Efi u shpreh se nëse nuk do të shkojë ajo, do të donte të shkojë Bledi.

Ryan Gosling flet për raportin me Eva Mendes

Megan Fox dhe reperi shfaqen në publik pas aludimeve për ndarje

Al Pacino baba për herë të katërt në moshën 82-vjeçare

Arnold Schwarzenegger reagon ndaj largimit të Bruce Willis nga aktrimi

Detaje nga romanca e Kylie Jenner me aktorin

Lana Del Rey rikthehet në skenë

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top