Edhe Selena Gomez akuzohet për photoshop

Selena Gomez vazhdon të jetë një prej personazheve më të komentuar e më të ndjekur në rrjete sociale, sidomos pas “dramës” me Hailey Bieber dhe paqes midis vajzave.

Në platformën e saj, ajo ndan momente të ndryshme pune e përditshmërie, mirëpo një prej postimeve të fundit s’kaloi pa u kritikuar.

Selena postoi thjesht disa selfie të vetes, mirëpo njerëzit u dyndën me akuza për photoshop.

“Ky është niveli më i fortë i Photoshopit”.

“Ti që promovon bukurinë natyrore nuk duhet t’i modifikosh kaq shumë fotografitë”.

“Unë as që të njoha”.

“Kjo nuk është Selena”- janë disa nga komentet.

 

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top