Drama mes Selena dhe Hailey nuk do të përfundoj kurrë

Drama duket se s’do të ketë ndonjëherë fund në “trekëndëshin” Justin Bieber-Hailey-Bieber dhe Selena Gomez.

Historia e kësaj të fundit me Justin ka përfunduar prej kohësh, kur vetëm 2 muaj pas ndarjes me Selena-n ai u martua me Hailey Baldwin.

Kjo ishte një traumë e madhe për Selena-n, që ka shëruar prej kaq kohësh veten e saj por s’i ka lënë mënjanë edhe thumbat! Njerëzit besojnë se video e saj e fundit me trendin e Tik Tok, është gjithashtu një thumb për çiftin.

Në sound-in e famshëm të filmit “Sex and the City”, Ken telefonon Samantha Jones për t’i treguar se ka lënë bashkëshorten për të, ndërsa Samantha e pyet: “Kush është”?

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top