Dosja 5D/ Protesta para Bashkisë së Tiranës, qytetarët në një thirrje: Hajdutë

Protesta para Bashkisë Tiranë ka nisur ditën e sotme kundër dosjes 5D. Qindra qytetarë janë mbledhur para bashkisë dhe po protestojnë për korrupsionin dhe tenderat e vjedhur.

“Hajdutë, hajdutë,” është thirrja e qytetarëve në protestë.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top