Dhunimi i avokatit Sokol Mëngjesi, Argita Malltezi mbërrin te Trauma

Argita Malltezi ka mbërritur pak minuta më parë në Spitalin e Traumës, aty ku gjendet i shtruar avokat Sokol Mëngjesi, pas dhunimit barbar nga tre persona ende të paidentifikuar.

Brenda ambienteve të spitalit të Traumës ndodhen edhe kolegët Genc Gjokutaj dhe Klodian Skënderi.

Ndërkohë mësohet se, autorët të cilët dhunuan me dorezë metalike avokatin Sokol Mëngjesi kanë qenë të pamaskuar, ndaj dhe policia po verifikon kamerat në zonë për të zbuluar më shumë për ngjarjen.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top