Detaje nga romanca e Kylie Jenner me aktorin

Kylie Jenner dhe Timothée Chalamet vazhdojnë të shijojnë shoqërinë e njëri-tjetrit.

Një burim i afërt me Kylie thotë për PEOPLE se ajo dhe Chalamet ende po kalojnë kohë së bashku. “Kylie-t i pëlqen të takohet me të, por fokusi i saj kryesor është të qenit nënë”, tha një burim i brendshëm, duke sqaruar se marrëdhënia e tyre “nuk është serioze”.

PEOPLE raportoi në mesin e prillit se Jenner dhe Chalamet – i cili ka qenë i lidhur romantikisht në të kaluarën me Lourdes Leon, Lily-Rose Depp dhe Eiza González – u takuan në fillim të këtij viti në një ngjarje në Evropë. Në atë kohë, burimet konfirmuan se dyshja ishin “duke u shoqëruar dhe duke u njohur me njëri-tjetrin”. Menjëherë pas kësaj, një burim tregoi se themeluesja e Kylie Cosmetics dhe aktori i Dune po kalonin shumë kohë së bashku duke vënë në dukje se dyshja “kanë shumë për të biseduar”.

Jenner ndan vajzën 5-vjeçare Stormi Webster dhe djalin 15-muajsh Aire me Travis Scott, me të cilin është në lidhje që nga viti 2017. Kardashians transmetohet të enjten në Hulu. Filmi i ardhshëm i Chalamet Dune: Part Two dhe projekti i filmit origjinal Wonka pritet të kenë premierë më vonë këtë vit.

Zbulohet data e publikimit të “La Casa de Papel”

Kim K në një romancë dashurie me futbollistin

Britney Spears: Njerëzit nuk e dinë të vërtetën

Khloé Kardashian flet për betejën me kancerin e lëkurës

Ariana Grande bën kërkesën për divorc nga Dalton Gomez

Angelina Jolie i drejtohet ndjekësve shqip

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top