Dëbora mbulon Thethin

Në akset e Lotit 1, H.Hotit-Tamare, Tamare-Vermosh dhe Bogë-Theth gjatë natës ka patur reshje bore.

Borëpastrueset dhe shumë punëtorë kanë dalë në terren për të mbajtur të hapur akset të cilat mbushen plot nga bora që sjell era.

Deri tani nuk raportohen probleme.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top