Çfarë raporti kanë Kristi dhe Jori

Kur ishin në “Big Brother VIP”, Jori dhe Kristin nuk kishin ndonjë marrëdhënie të afërt. Madje, ata patën edhe disa keqkuptime e debate me njëri-tjetrin.

Por, duket se janë sqaruar dhe kanë gjetur gjuhën e përbashkët pas mbarimit të formatit. Gjatë këtyre javëve dyshen e kemi para shpesh të shoqërohet bashkë në mediat sociale, ku shfaqen duke darkuar e në momente funny.

Këto pastime kanë krijuar aludime te njerëzit në lidhje me raportin e tyre. Madje, dikush i ka shkruar shoqes nëse janë “friends with benefits”(shokë me përfitime). Gjë që ajo me sportivitetin që e karakterizon, e ka mohuar.

Jori ka ndarë mesazhin edhe me ndjekësit e tjerë në Instagram duke shkruar: “Vetëm shokë pa benefite”.

Ryan Gosling flet për raportin me Eva Mendes

Megan Fox dhe reperi shfaqen në publik pas aludimeve për ndarje

Al Pacino baba për herë të katërt në moshën 82-vjeçare

Arnold Schwarzenegger reagon ndaj largimit të Bruce Willis nga aktrimi

Detaje nga romanca e Kylie Jenner me aktorin

Lana Del Rey rikthehet në skenë

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top