Celibashi nuk e regjistroi në zgjedhje, KAS shqyrton nesër kërkesën ankimore të Alibeajt

Zgjedhjet e 14 majit. Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve do të shqyrtojë nesër kërkesën ankimore të grupit të Alibeajt për regjistrimin e Partisë Demokratike.

Mësohet se kërkesa do të shqyrtohet nesër në orën 12:00.

Kujtojmë se Komisioni Qendror i Zgjedhjeve rrëzoi kërkesën e grupit të Alibeajt për regjistrimin e PD-së në zgjedhjet e 14 majit.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top