Celibashi nuk e regjistroi në zgjedhje, KAS shqyrton nesër kërkesën ankimore të Alibeajt

Zgjedhjet e 14 majit. Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve do të shqyrtojë nesër kërkesën ankimore të grupit të Alibeajt për regjistrimin e Partisë Demokratike.

Mësohet se kërkesa do të shqyrtohet nesër në orën 12:00.

Kujtojmë se Komisioni Qendror i Zgjedhjeve rrëzoi kërkesën e grupit të Alibeajt për regjistrimin e PD-së në zgjedhjet e 14 majit.

Meta: Pas 2 vitesh Komisioni i Ligjeve merr në shqyrtim propozimin e Partisë së Lirisë

Rama: Hotelet të përgatiten për çmim reference

Banorët e Zall Herrit sërish në protestë, bllokojnë me gurë rrugën

Napoli-Real Madrid: një tërmet i fortë tronditi mbrëmë zonën

Parashikimi i motit: Diell dhe kthjellime

BE: Kosova ka mandat për hetime, Serbia të bashkëpunojë pa kushte

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top