Borell: Sytë e BE-së dhe Ballkanit Perëndimor janë në Ohër sot

Shefi i diplomacisë së Bashkimit Evropian, Josep Borell i cili do të ndërmjetësojë takimin e nivelit të lartë në mes të kryeministrit Albin Kurti dhe Aleksander Vuçiq thotë se sytë e BE-së dhe të Ballkanit Perëndimor janë në Ohër sot. Borrell shkruan në Twitter se sot në Ohër do të diskutohet me kryeministrin Albin Kurti dhe presidentin serb Vuçiç për Aneksin e Implementimit që është pjesë e Marrëveshjes që hap rrugën për normalizimin e raporteve mes Kosovës e Serbisë.

 

 

 

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top