Bora Zemani shfaqet në formë të mrekullueshme në fotografitë nga pushimet

Bora Zemani ka marrë vëmendjen e fansave të saj, me imazhet e fundit, të cilat i ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.


Moderatorja, e cila duket se po shijon pushimet e saj, ka bërë një paraqitje të mrekullueshme në bikini.

Bora ka veshur një palë bikini dypjesëshe, duke treguar figurën e saj joshëse.

 

Me një dukje natyrale dhe flokë të lëshuara, Bora i ka shtuar edhe më shumë magjepsje perëndimit të diellit.

Bora ka përcjellë shumë pozitivitet me këto imazhe që ndau me fansat e saj, po ashtu duke shfaqur se është në formë tejet të mirë. /Telegrafi/

 

 

 

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top