Berisha zbulon sloganin e ri/ “Pa zgjedhje të lira, nuk ka zgjidhje”

“Zgjedhje të lira, nuk ka zgjidhje”, ky është slogani i ish kryeministrit Sali Berisha, të bërë publik sot në një konferencë për gazetarët.

Ky slogan vjen pas zgjedhjeve të 14 majit ku koalicioni “Bashkë Fitojmë” mori vetëm 7 bashki.

Sakaq Berisha ka vijaur me akuzat se këto zgjedhje kanë qenë të manipuluara.

“Pas nesh është baneri me sloganin e ri pas zgjedhjeve të 14 majit. Pa zgjedhje të lira, nuk ka zgjidhje”, e nisi fjalën e saj zëdhënësja e tij, Floriana Garo në daljen e përjavshme para mediave.

Basha pret delegacionin nga Ukraina, “harron” bluzën si Zelensky

Euro zbret pranë kufirit të 106 lekëve, prek nivelin më të ulët në një muaj ndaj Lekut

Turizmi, hotelet po i rrisin të ardhurat më shpejt se restorantet

Balla i përgjigjet Berishës: Prokuroria dhe Gjykata konfirmuan numrat e Policisë

Berisha shigjeton Alibeajn “Do votojë rritjen e rrogës së bashkëshortes”

Korreshi shkon në Kuvend me bukë misri dhe kos

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top