Berisha del nga selia blu, niset drejt bulevardit ‘Dëshmorët e Kombit’

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka dalë nga selia blu dhe po shkon drejt Kryeministrisë. Aty po mbahet protesta e radhës e opozitës. Ai është shoqëruar nga mbështetës demokratë dhe nga deputetë që ishin mbledhur para selisë blu.

Ndërkohë qytetarët janë mbledhur pranë kryeministrisë. Disa prej tyre kanë zgjedhur mënyra unike për të treguar revoltën e tyre.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top