Bëhen virale postimet e Hailey për Selena Gomez dhe Justin Bieber

Hailey Bieber është sërish trend në Twitter pasi fansat e Selena Gomez rishfaqën postimet e modeles që mbështesin marrëdhënien e artistes me Justin Bieber.

“Unë jam me siguri 100% e ekipit #Jelena,” shkroi Hailey në Twitter më 27 maj 2011. “Nuk më intereson çfarë thotë dikush, por Justin Bieber dhe Selena Gomez së bashku janë përkufizimi i një ëndrre adoleshente! ” shkroi ajo më 23 shtator 2011 – në të njëjtën natë që Justin mori me qira Staples Center në Los Angeles për një takim romantik me Gomez.

“Selena Gomez është shumë e lezetshme. mos debatoni. Mirupafshim,” thuhet në një tjetër postim.“Ajo është pa të meta dhe ai e di që është Bieber. Ata janë një marrëdhënie perfekte.. -__-përgjithmonë vetëm.”Themeluesja e Rhode Skin vazhdoi të mbronte Selenan për vite me radhë, madje duke e quajtur “HOT” kur videoja e saj muzikore “Come & Get It” u publikua në maj 2013.

Hailey nuk i është përgjigjur kaosit të fundit në rrjetet sociale. Ajo i kufizoi komentet e saj në Instagram të premten e kaluar, por që atëherë i ka kthyer sërish ato. Gomez, nga ana e saj, njoftoi të enjten e kaluar se po bënte një pushim në rrjetet sociale. “Kjo është pak budallallëk. Unë jam 30”, deklaroi këngëtarja në TikTok Live n. “Unë jam shumë e vjetër për këtë.” Pushimi i Selena duket se është kryesisht nga TikTok, pasi ajo ka vazhduar të postojë përmbajtje në Instagram, ku së fundmi u bë gruaja më e ndjekur e platformës.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top