Bashkë me Encën u arrestua dhe i dashuri i saj

Mëngjesin e sotëm Enca u arrestua nga policia e Tiranës për mbjellje kanabisi në kushte shtëpie.

Plot 5 vazo me hashash iu kapen në shtëpinë e saj në Lundër, në periferi të Tiranës.

Mirëpo ku ndodhej ajo tre ditë më parë? Në jug të vendit duke shijuar pushimnet e saj që nuk mbarojnë kurrë.

Pas vendeve ekzotike, fundjavën që lamë pas këngëtarja zgjodhi jugun e Shqipërisë për t’u relaksuar. Fotot nga këto pushime nuk munguan në Instagramin e saj.

Sakaq kujtojmë që pas arrestimit, këngëtarja ka thënë në polici që është përdoruese dhe e ka për përdorim vetjak. Bashkë me të është arrestuar dhe i dashuri i saj.

 

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top