Avril Lavigne dhe Tyga i japin fund lidhjes

Avril Lavigne dhe Tyga i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, konfirmoi një burim për Us Weekly.

“Avril dhe Tyga u ndanë pak kohë më parë”, tha burimi . “Nuk kishte asgjë specifike që ndodhi, marrëdhënia e tyre thjesht nuk po funksiononte. Nuk ka mëri mes tyre”.

Këngëtarja “Complicated” u lidh për herë të parë me Tyga-n në shkurt pasi u pa me reperin për darkë në Los Angeles. Ndërsa një burim i tha Us në atë kohë se ata ishin “vetëm miq dhe asgjë më shumë”, dyshja nxitën thashethemet për romancë muajin e ardhshëm kur morën pjesë së bashku në një festë në Paris.

Ditë më vonë, Lavigne dhe Tyga konfirmuan lidhjen e tyre në festën Mugler X Hunter Schafer gjatë Javës së Modës në Paris.

“Avril dhe Tyga nuk e kishin imagjinuar kurrë se do të ndodhte një romancë dhe kjo ishte krejtësisht e papritur”, tha një burim ekskluzivisht për Us në mars. “Ata nuk e kanë idenë se ku po shkojnë gjërat, por po kënaqen duke kaluar kohë së bashku.”

Përpara romancës së saj me Tyga, Avril ishte e fejuar me Mod Sun për më shumë se dy vjet. Tyga, ndërkohë, ndan djalin e mbretit Kajro, 10 vjeç, me Blac Chyna. Pas ndarjes së tyre në vitin 2014, ai ishte në një romancë dashurie me Kylie Jenner nga viti 2015 deri në 2017.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top