Ambasadorja e SHBA-së Yuri Kim shkon në selinë e Partisë Socialiste, takim me Gjiknurin

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim ka shkuar në selinë e Partisë Socialiste. Kim do të takohet me sekretarin e Përgjithshëm të PS-së, Damian Gjiknurin.

Ende nuk dihen detaje të mëtejshme mbi këtë “vizitë” të ambasadores në selinë rozë.

Basha pret delegacionin nga Ukraina, “harron” bluzën si Zelensky

Euro zbret pranë kufirit të 106 lekëve, prek nivelin më të ulët në një muaj ndaj Lekut

Turizmi, hotelet po i rrisin të ardhurat më shpejt se restorantet

Balla i përgjigjet Berishës: Prokuroria dhe Gjykata konfirmuan numrat e Policisë

Berisha shigjeton Alibeajn “Do votojë rritjen e rrogës së bashkëshortes”

Korreshi shkon në Kuvend me bukë misri dhe kos

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top